W dwudniowych konkursach zaprezentowano 63 konie wystawione przez 27 ekip.
Ogiery - ocena płytowa
Startowało 12 ogierów
Sędziowie:
Czempion ogierów:
PĘDZIWIATR (Prislop), nr kat. 8,
Prislop IX-81 - Plamka,
ur 29.04.2007, gn.,
Hod.: Wiesław Oleszczuk - Zamość,
Wł.: Barbara Jakóbiec - Nowa Wieś
Wiceczempion ogierów:
WIEŚNIAK (Hroby), nr kat. 6,
Ważniak-Wibracja,
ur 15.10.2007, gn.,
Hod.: Pelc Andrzej Małkowice,
Wł.:
Rafał Dąbkowski - Unikowo
Klacze młodsze - ocena płytowa
Startowało 19 klaczy
Sędziowie:
Czempion klaczy młodszych:
OMEGA (Ousor), nr kat. 31,
Orzeł-O - Oliwka,
maść c.gn.,
ur 26.01.2011,
Hod.: Krzysztof Banasiewicz - Przemyśl,
Wł.: Stowarzyszenie Zielone Wzgórza, Jaksmanice
Wiceczempion klaczy młodszych:
LOŻA (Pietrosu), nr kat. 22,
Promień - Legia, maść gn., ur 26.02.2012,
Hod.: STadnina Koni Gładyszów,
Wł.: Kombinat Rolny Kietrz - Regietów
Klacze starsze - ocena płytowa
Startowały 24 klacze
Sędziowie:
Czempion klaczy starszych:
LEKSJA-O (Hroby), nr kat 54, Ważniak- Lemona, maść gn.,
ur 29.09.2004,
Hod. i Wł.: ZD IZ-PIB ODRZECHOWA Sp.z o.o.
Wiceczempion klaczy starszych:
ARIZONA (PIETROSU), nr kat 41,
Paw - Armenia-W,
maść sk.gn,
ur 25.03.2009,
Hod.: i Wł:
Teresa Hojda - Laskowa
Wyniki "ŚCIEŻKI HUCULSKIEJ"
startowały 63 konie
Sędziowie:
I miejsce
og. OGIEŃ (Hroby) nr kat. 9,
Puszkar-Wenus, maść mysz.,
ur 19.04.2007,
Jeździec: Rafał Kurowski,
Hod.: Krzysztof Banasiewicz,
Wł.: Wacław Kurowski - Rzeszotary
II miejsce
og. JUBILER (Polan) nr kat 2,
Len-Ilza , maść kara., ur 04.04.2014,
Jeździec: Konrad Górowski,
Hod.: Kombinat Rolny Kietrz-Regietów,
Wł.: ZD IZ-PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
III miejsce
kl. ORKA-KUR (Goral) nr kat. 39,
Otto - Wanta II , maść j.gn.,
ur 10.04.2009,
Jeździec: Marek Biernat,
Hod.: Wacław Kurowski - Rzeszotary,
Wł.: Tadeusz Biernat - Psary
Wyniki ogólne: Płyta plus Ścieżka huculska
Sędziowie:
I miejsce
kl. ORKA-KUR (Goral) nr kat. 39,
Otto - Wanta II ,
maść j.gn., ur 10.04.2009,
Jeździec: Marek Biernat,
Hod.: Wacław Kurowski - Rzeszotary,
Wł.: Tadeusz Biernat - Psary
II miejsce
kl. OAZA-O (Goral) nr kat 26,
Weksel-O - Oda-O, maść gn.,
ur 26.11.2011,
Jeździec: Górowski Konrad,
Hod. i Wł: ZD IZPIB Odrzechowa Sp. z o.o
III miejsce
og. JUBILER (Polan) nr kat 2,
Len-Ilza , maść kara.,
ur 04.04.2014,
Jeździec: Konrad Górowski,
hod.: Kombinat Rolny Kietrz-Regietów,
Wł.: ZD IZ-PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
Wyniki "ŚCIEŻKI HUCULSKIEJ DLA DZIECI"
startowało 16 dzieci.
Sędziowie:
I miejsce
OGIEŃ (Hroby) nr kat. 9,
Puszkar-Wenus, maść mysz., ur 19.04.2007,
Ekipa: Wacław Kurowski,
Zawodnik Oliwia Żołnierczyk,
II miejsce
PUSZTA Z BRZEZIA (Pietrosu),
nr kat. 40, Baca - Ponowa, maść c.gn., ur 29.03.2009,
Ekipa: Tadeusz Biernat, Zawodnik Patrycja Dąbek.
III miejsce
LOTEK (POLAN) nr kat. 4,
Hasan z Sadyby - Lotka, maść j.gn.,
ur 25.05.2011,
Ekipa:
Tadeusz Biernat, Zawodnik Czopek Jolanta
Wyniki "WAŁACHY"
startowało 6 koni.
Sędziowie:
I miejsce
OZYR (GURGUL) nr kat. 58, Puszkar-Wenus, maść mysz., ur 19.04.2007,
Hod. Wacław Turek - Kraków, Wł.: Beata Holewa
II miejsce
OPEL-O (GORAL) nr kat. 63, Baca - Ponowa, maść c.gn., ur 29.03.2009,
Hod. i Wł.: ZD IZ-PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
III miejsce
NERON (HROBY) nr kat. 62, Hasan z Sadyby - Lotka, maść j.gn., ur 25.05.2011,
Hod. Józef Babiś - Jarosław, Wł.: Sebastian Kita - Podole.
Skoki przez przeszkody
startowało 15 koni
Sędziowie:
I miejsce
WICHREN (nr kat. 59), Waldi - Wigilia, maść kara, ur 17.01.2009,
zawodnik: Jan Ruta , ekipa:
Jan Ruta - Wólka Pracka.
II miejsce
PĘDZIWIATR (nr kat. 8),
Prislop IX-81 - Plamka, maść gn.
ur 29.04.2007,
zawodnik: Karolina Bielanin,
ekipa: Barbara jakóbiec - Nowa Wieś.
III miejsce
LOKAJ Z BACÓWKI (nr kat. 60), Puszkar-Laka, maść c.gn., ur 21.05.2007,
zawodnik: Beata Holewa, ekipa: Beata Holewa.
Konkurs zaprzęgów parokonnych:
Startowało 11 zaprzegów
Sędziowie:
Do obejrzenia galerie ze zdjęciami >>>>>