Organizatorzy:
Na X Krajową Wystawę Bydła Simentalskiego przyjechali hodowcy z województw: wielkopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego, przywożąc78 sztuk bydła. Bydło oceniane było w siedmiu kategoriach.
Komisarz wystawy:
Sędzia:
Serwis fotograficzny
Bydło simentalskie oceniane było w ośmiu grupach wiekowych (w czterech jałówki i w czterech krowy). W każdej grupie sędzia wybierzeczempiona i I i II wiceczempiona grupy, a spośród czempionów wybierany będzie super czempion wystawy.
Nazwa i numer zwierzęcia, Tytuł, Wystawca, nr kat /fot
jałowice młodsze ur. w okresie 24.05.2013 do 31.08.2013
DORCIA PL005320361367, Czempion, G.R. Gac Zbigniew, Nadolany
AMELKA PL005304630816, Wice-czempion, G.R. Mroczka Jerzy, Nowotaniec
LINDA PL005246116942, II Wice-czempion, Jucha Bogusław, Radoszyce
jałowice młodsze ur. w okresie 24.02.2013 do 23.05.2013
LENA PL005313616023, Czempion, Kozdraś Ewa, Smolnik
SENDI PL005246116706, Wice-czempion, SK Pępowo Spółka z o.o.
SARNA PL005300684479, II Wice-czempion, Jucha Bogusław, Radoszyce
jałowice starsze ur. w okresie 24.10.2012 do 23.02.2013
SELINA PL005304119250, Czempion, Więcław Zenon, Arcelin
NINA PL005248122842, Wice-czempion, Duziak Mirosław, Dub
STASI PL005246115884, II Wice-czempion, SK Pępowo Spółka z o.o.
Jałowice starsze ur. w okresie 24.06.2012 do 23.10.2012
CINDY PL005246114993, Czempion, SK Pępowo Spółka z o.o.
ŁACIATA PL005293056338, Wice-czempion, G.R. Gac Zbigniew, Nadolany
PISANKA PL005320361135, II Wice-czempion, G.R. Gac Zbigniew, Nadolany
krowy w I laktacji
SONIA PL005227033213, Czempion, G.R. Stączek Jerzy, Jaćmierz
AGAWA 1 PL005293056338, Wice-czempion, Buczek Marian, Bzianka
MISIA PL005228008944, II Wice-czempion, G.R. Majka Jerzy, Nadolany
krowy w II laktacji
ALGIDA PL005173017954, Czempion, G. R. Stączek Jerzy, Jaćmierz
HERA 8 A PL005182952697, Wice-czempion, ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
MURZYNKA PL005238234135, II Wice-czempion, Czubski Janusz, Wróblik Szlachecki
krowy od III do V laktacji
KANIA PL005208033027, Czempion, G.R. Wrona Jan, Brzegi Dolne
KALINKA 3 B PL005182952765, Wice-czempion, ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
KAMA PL005144655055, II Wice-czempion, G.R. Fyda Tadeusz, Odrzechowa
krowy seniorki (laktacja VI i starsze)
SYLWIA PL005095990007, Czempion, G.R. Wais Andrzej, Klimkówka
krowa PL005096191984, Wice-czempion, G.R. Żarów Krystyna, Bandrów
AGRA PL005118534232, II Wice-czempion, Milasz Katarzyna, Wisłok Wielki
Galeria
Mini galerie z wystawy dostępne są na stronach Pożegnania Wkacji z Koniem Huculskim >>>>>>