Rajd korytem Wisłoka


Nauka jazdy konnej

ChciaŁbyŚ pojechać na taki spacer?

Atrakcja nie tylko dla dla poczĄtkujĄcych

Oferta nauki jazdy konnej w „Krainie HucuŁa"

Kraina Hucuła znajdująca się przy Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Zootechniki PIB Odrzechowa zaprasza do nauki jazdy konnej.

Jesteś doświadczonym jeźdźcem?, zaczynasz stawiać pierwsze kroki w jeździe konnej?, a może po prostu chcesz aktywnie i ciekawie spędzić czas?

 

W krainie hucuŁa czeka na Ciebie koŃska dawka przygody!

 

Zajęcia z nauki jazdy konnej są prowadzone codziennie bez względu na warunki atmosferyczne na otwartej lub krytej ujeżdżalni.
Do korzystania z oferty zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania, od zajęć dla osób początkujących po treningi doskonalące umiejętności jeździeckie.

Dla każdego dobierzemy odpowiedniego wierzchowca i dostosujemy program nauki do poziomu umiejętności jeździeckich.

Jest to możliwe dzięki indywidualnemu dopasowaniu konia do umiejętności jeźdźca, jego wieku i wzrostu.

Dla osób, które opanowały już podstawowe tajniki jazdy konnej, proponujemy wyjazdy w teren, o zróżnicowanym stopniu trudności, podczas których można z końskiego grzbietu podziwiać uroki Beskidu Niskiego.

Gwarantujemy rzetelną naukę jazdy konnej prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów. Podczas zajęć stawiamy na jakość i bezpieczeństwo - jest ono dla nas najważniejsze. Wszystkim zapewniamy naukę w miłej i bezstresowej atmosferze. Lekcje prowadzone są na spokojnych i zrównoważonych.

Rajd korytem Wisłoka
Przyzwyczajanie i oswajanie się z końmi mogą również rozpoczynać dzieci w wieku przedszkolnym. Ten etap jeździectwa nie jest typową nauką jazdy konnej, bardziej zabawą, zdobywaniem umiejętności równowagi i koordynacji, która przynosi bardzo dobre efekty – pełne oswojenie się z końmi, co w przyszłości pozwoli na uniknięcie strachu i niepewności podczas rozpoczęcia prawdziwej edukacji jeździeckiej.

 

Podstawowe zaznajomienie się z techniką jazdy konnej oraz ze specyfiką końskiej natury pomoże Państwu w pełni cieszyć się chwilami spędzonymi na końskim grzbiecie podczas "zdobywania" kolejnych szlaków. Jazdy indywidualne, jazdy na lonży oraz wyjazdy w teren prosimy uzgadniać indywidualnie z instruktorami.

Instruktorzy:

 

sekretariat@odrzechowa.com.pl