Szczegółowe wyniki
Ogiery - ocena płytowa
Startowało 13 ogierów
Czempion ogierów:
WIDOK (Sonet-Wenecja, nr kat. 3, ur 03-04-2009, c-mysz, hodowca i właściciel: Pelc Wojciech, Małkowice)
ViceCzempion ogierów:
JUDYM (Len-Iliada, nr kat. 2, ur 02-01-2010, sk-gn., hodowca: SK Gładyszów, właściciel: Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o)
Klacze młodsze - ocena płytowa
Startowało 19 klaczy
Czempion klaczy młodszych:
GERTA, (Orzeł-O - Grafina), nr kat. 30
maść gn., ur 20-02-2010
Hodowca: Banasiewicz Krzysztof, Przemyśl, właściciel Stowarzyszenie Zielone Wzgórza Podkarpacia, Przemyśl
ViceCzempion klaczy młodszych:
ODWAGA-KUR, (Ozi-Okowita), nr kat. 23
maść c.gn.sr., ur 05-03-2011
Hod. i wł.: Kurowski Wacław, Rzeszotary
Klacze starsze - ocena płytowa
Startowało 40 klaczy
Czempion klaczy starszych:
WITAMINA (PIOŁUN - SANUTKA), nr kat. 61
maść gniada, ur 2006-04-18,
Hodowca: Rościszewski Wojciech, Jakubowice, Właściciel: Pelc Wojciech, Małkowice
Wiceczempion klaczy starszych:
PAULINKA-O (Giewont - Proxima-O), nr kat. 53
maść kara, ur 01-10-2007
Hod. i wł: Zakład Doświadczalny IZ PIB Odrzechowa Sp. z oo.
Próba eliminacyjna do czempionatu ogólnopolskiego
startowało 57 koni
I miejsce
JESION (PAW - Jodełka), nr kat. 11
maść sk.gn., ur 10-03-2011
Jeździec: Katarzyna Hetman, Hodowca: Gajewski Stanisław, Plecka Dąbrowa
Właściciel: Katarzyna Hetman, Motycz
II miejsce
LOTKA (Neszor - Lilijka), nr. kat. 71
maść gn., ur 03-10-2203,
Jeździec: Wiktoria Biernat, Hod.: Gajewski Stanisław, Plecka Dąbrowa
Wł.: Marek Biernat, Psary Kolonia
III miejsce
CYFRA (Rewir - Concordia), nr kat. 41
maść c.gn., ur 30-01-2009
Jeździec: Michał Smołkowicz, Hodowca: SK Gładyszów Sp z o.o.
Właściciel: Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.
Próba dzielności młodych koni
Startowało 12 koni
I miejsce
POTYCZKA-TABUN (Saracen - Pufka), nr kat 25
maść gn, ur 22-04-2010
Jeździec: Marcin Solon,, Hodowca: Myśliński Stanisław
Właściciel: Gadzina Tadeusz, Brzegi Dolne
II miejsce
PANILA-O (Junior - Poziomka), nr kat. 15
maść kara, ur 27-10-2011
Jeździec: Mariusz Boruta, hod. i wł.: ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
III miejsce
OAZA -O (Weksel-O - Oda-O), nr kat. 14
maść gn., ur 26-11-2011
Jeździec: Mariusz Boruta, hod. i wł.: ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
Skoki przez przeszkody, 24.08.2014
Miejsce |
Koń |
Zawodnik |
nr startowy |
---|---|---|---|
I | OGIEŃ (PUSZKAR-WENUS, ur 19-04-2007, mysz, nr kat. 9) |
Rafał Kurowski |
|
II | JUDYM (Len-Iliada, ur 02-01-2010, sk-gn., nr kat. 2) |
Łukasz Pupczyk |
|
III | walach BAJO (Neszor-Borżawa, 16-04-2005, j-gn., nr kat. 73) h: Kaliszan Andrzej, Skórzewo w:.Anna Powtak, Zagaje |
Paulina Adamska |