PODZIĘKOWANIA ZA ODBUDOWĘ PolaŃskiej BAZy

Strona historyczna. Dotyczy pożaru z 2005 roku

'Ranczo w Dolinie' spłoneło i stało się legendą. Odbudowa rancza nazwanego przez 'Bacę' Zbycha 'Ranczem Karolina' w zasadzie dobiegła końca. Trwa jej wyposażanie. Można wspomóc fundusz odbudowy darowizną lub kupując np obrazy podarowane na rzecz odbudowy Polańskiej Bazy - szczegóły.

 

Zakład Doświadczalny IZ-PIB Odrzechowa składa serdeczne podziękowania wszystkim Miłośnikom Polan, którzy wspomogli konto odbudowy o swój wkład finansowy, także tym, którzy poświęcili swój czas i siły odbudowie bazy a w szczególności Jurkowi i Wojtkowi Winiarskim, Witkowi Grodzkiemu, Michałowi z Bełchatowa, Ewie Kaźmierczak, studentom z 'Chatki Elektryków': Wojtkowi, Mariuszowi, Irkowi i innym. Specjalne podziekowania dla Władka Rygiela za pomoc, inicjatywy i ciężką pracę włożoną w odbudowę.
Władysław Brejta

 

W imieniu 'Miłośników Polan' dziękuję Zakładowi w Odrzechowej za podjęcie dezyzji o odbudowie Bazy na Polanach Surowicznych, za olbrzymi wysiłek finansowy, ludzki i organizacyjny włożony w odbudowę. Dziękuję wszystkim, którzy wspomogli fundusz odbudowy i brali w niej czynny udział. Dziekuję też tym, którzy mimo deklaracji pomocy nic dla odbudowy nie zrobili. Ale ich deklaracje wpłynęły znacząco na DECYZJĘ O ODBUDOWIE wydaną przez Władysława Brejtę - Prezesa Zakładu Odrzechowa.
Mariusz Kościelny

 

sekretariat@odrzechowa.com.pl